Днес Берое подписа официално с полузащитника Меледже Омнибес (Яя Меледже), който е привлечен като свободен агент. За последно той игра в столичния „Септември“. Договорът на футболиста е до клрая на сезона, с опция за удължаване. Играчът вече се присъедини към отбора и следобед ще направи първата си тренировка с новите съотборници, съобщава сайтът на тима на Стара Загора.
Всички от ПФК „Берое“ пожелават на Меледже много успехи и победи с екипа на любимия отбор!
Яя Меледже е на 21 г. и е от Кот д’Ивоар. Играе като полузащитник. Меледже пристига в България през 2016 г. и е играл в отборите на Ботев (Пловдив) и Септември.
Прочетете още
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО
- 08:26 Стана ясно кой е младежът, убит заради 40 евро на Лъвов мост
- 21:06 Нападнаха екип на GlasNews по време на репортаж край "Лъвов мост", има задържани СНИМКИ
- 23:00 Дневен хороскоп за 23 юни: Близнаци, любовта е във въздуха - уловете я!