Спортният директор на Верея Николай Демирев бе разочарован от загубата с 0:1 от Етър в среща от 15-ия кръг на Първа лига. Демирев бе на мнение, че една грешка е попречила на тима да постигне нещо в този двубой.
„Има едно правило във футбола – като не вкарваш, ще ти вкарат. В края на първото полувреме изпуснахме две 100-процентови ситуации. В края на мача допуснахме грешка и опитни играчи като тези на Етър ни наказаха. Грешката беше комплексна – нямаше подсигуряване, а и се увлякохме напред. Мислехме, че можем да спечелим мача. Имахме положения, но е крайно недостатъчно. Ще довършим сезона с тези футболисти, ще се съобразяваме с техните качества. Ще опитаме да спечелим възможно най-много точки”, коментира Демирев.
Прочетете още
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО
- 08:26 Стана ясно кой е младежът, убит заради 40 евро на Лъвов мост
- 21:06 Нападнаха екип на GlasNews по време на репортаж край "Лъвов мост", има задържани СНИМКИ
- 23:00 Дневен хороскоп за 23 юни: Близнаци, любовта е във въздуха - уловете я!