Вратарят на Берое Душан Перниш заяви, че победата над Етър е била много важна, но все още не означава, че тимът е сигурен за първата шестица.
"Нуждаехме се от тези три точки, защото бяхме под напрежение. Важна победа за нас. През втората част обаче не играхме както трябва. Направихме твърде много грешки и по-специално в последните 30 метра. Това ни костваше много енергия и спокойствие. Ситуацията с Боджадж си създадохме сами и можеше да ни струва 2 точки", каза стражът, който се намеси решително тогава.
"В добра позиция сме, но не сме сигурни все още за първата шестица", добави Перниш.
Прочетете още
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО
- 08:26 Стана ясно кой е младежът, убит заради 40 евро на Лъвов мост
- 21:06 Нападнаха екип на GlasNews по време на репортаж край "Лъвов мост", има задържани СНИМКИ
- 23:00 Дневен хороскоп за 23 юни: Близнаци, любовта е във въздуха - уловете я!