Съдбата на извадения от Първа лига отбор на Верея (Стара Загора) няма да бъде ясна преди 13-и юни, което означава, че е невъзможно да се взима решение по казуса в каквато и да е посока. Както е известно, професионалният лиценз на Верея е отнет и при това положение те трябва да продължат участието си в Трета лига- Югоизток.
По този показател най-добри са резултатите на Созопол от Югоизточната Трета лига, които имат събрани най-много точки, който е спечелил 85 точки в 34 мача.
По този показател най-добри са резултатите на Созопол от Югоизточната Трета лига, които имат събрани най-много точки, който е спечелил 85 точки в 34 мача.
Прочетете още
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО
- 08:26 Стана ясно кой е младежът, убит заради 40 евро на Лъвов мост
- 21:06 Нападнаха екип на GlasNews по време на репортаж край "Лъвов мост", има задържани СНИМКИ
- 23:00 Дневен хороскоп за 23 юни: Близнаци, любовта е във въздуха - уловете я!