Вратарят на Берое Душан Перниш отново запази вратата си суха при победата над Черно море с 2:0 в двубой от 30-ия кръг на Първа лига (първа шестица), а след мача беше доста щастлив от постигнатия успех. Той говори пред официалния сайт на заралии.
– Душан, няколко думи за двубоя?
- -Днес не играхме така добре, както в последните три двубоя, но пък спечелихме. Щастливи сме точно заради това. Важна победа.
- Имаше много работа през втората част…
- Да, след червения картон наистина бе така и е нормално. Всичко обаче завърши добре и сме много доволни. Все още сме в играта.
– Колко важна бе тази победа след шест мача без успех?
- Много важна. Дава ни увереност. Освен това оставаме на 4-5 място. Ако бяхме загубили щеше да е много трудно да се преборим.
– Какво очакваш от двубоя с Левски?
- Три точки!
Прочетете още
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО
- 08:26 Стана ясно кой е младежът, убит заради 40 евро на Лъвов мост
- 21:06 Нападнаха екип на GlasNews по време на репортаж край "Лъвов мост", има задържани СНИМКИ
- 23:00 Дневен хороскоп за 23 юни: Близнаци, любовта е във въздуха - уловете я!