Чували ли сте за Леденото кралство на Елза? Ако имате момиченце, вероятно сте гледали филмчето около 150 пъти, за останалите това е анимация на "Дисни" за две сестри - принцеси на измислената скандинавска страна Арендел, едната от които има способности да превръща всичко около себе си в лед.
Малък участък в София е заприличал именно на откъс от анимацията.
Причината - според потребители става дума за проблем с поливната система. Впоследсвие ниските температури са свършили останалото.
Трябва да се признае, че се получило приказно красива гледка, но същевременно опасно. За щастие участъкът е обезопасен с ленти.
Снимка: Владимир Владов
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 22:50 Твърдения за агресия в Пловдив: Младеж с тротинетка е изритал баща на Гребната база ВИДЕО
- 21:00 „Дайте IBAN да преведа за найлони": Шофьор избухна с ироничен апел към общината