В мрежата се появи доклад на бразилската полиция от 2008 г., който описва среща на жители и служители на реда в град Клаудио, близо до Рио де Жанейро, с НЛО.
Докладът включва изявления на полиция и цивилни. Например, жена на име Рената Велосо съобщава, че „огромен светещ обект, придружен от два по-малки обекта“ се спуска от небето.
"Единият от малките предмети беше сребърен, а вторият беше пурпурен, като нажежено желязо "- казва свидетелката.
Според свидетели, когато обектът се приближил до църква, разположена близо до центъра на града, уличните светлини започнали да угасват блок след блок.
Полицията преследвала хуманоидите през полето с пикап, но те „успяха да се скрият в тръстиката“.
Прочетете още
- 20:36 Зловещи разкрития за смъртта край Лъвов мост: Спор, бутане и трима в ареста СНИМКИ
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 16:50 Тапа на „Тракия": две катастрофи и проливен дъжд блокираха движението към Пловдив СНИМКИ
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО
11g 08:07, 09.06.2021
Braz plic s izv zem oxxx.,