На 12 март в Лондон, на прием в чест на жените по света, 76-годишната кралица Камила получи забавен подарък - кукла Барби, неин двойник.
На събитието съпругата на краля на Великобритания Чарлз III носеше ярко синя рокля Fiona Clare с черно наметало отгоре. Камила допълни визията си с черни велурени боти. Бижутата й включваха обеци и пръстен с диаманти, както и златна гривна на дясната й ръка.
Куклата беше облечена в точно копие на тоалета, който кралица Камила носеше на приема, съобщава Express.
Британската кралска съпруга, която е президент на фестивала Women of the World, изглеждаше щастлива, когато й беше дадена куклата, но не можа да не остави забавен коментар за забавния подарък. "Много ви благодаря, това е прекрасно. Вие отнехте около 50 години от живота ми", пошегува се кралицата.
Към кралица Камила се присъединиха на приема днес Нейно Величество Кралицата на Белгия и Нейно Кралско Височество Херцогинята на Глостър.
Както отбелязват журналистите, фестивалът WOW Girls е сила, която може да промени възгледите на обществото за момичетата, техния потенциал и възможностите, които предлага за тяхното бъдеще.
Известно е, че „Жените по света“ е фондация, близка до сърцето на Камила, която тя подкрепя по всякакъв начин. През годините Камила превърна в приоритет подпомагането на жертвите на изнасилване, нападение и домашно насилие в ролята си на работещ член на кралското семейство. Събитието беше част от кампанията на ООН срещу насилието, основано на пола.
Прочетете още
- 11:38 Издигнаха тържествено трибагреника на церемонията за Трети март в София СНИМКИ
- 13:00 Какво пише в Санстефанския мирен договор: Мечтата, убита на Берлинския конгрес СНИМКИ
- 11:01 Майката на убития Митко от Цалапица: Подигравка! Протест срещу Васил Костадинов
- 16:00 Ще има ли връзка между магистралите "Тракия" и "Марица" в направлението Бургас-Свиленград?

