Двете деца на Габриела Славова-Пеева, която с помощта на майка си удуши съпруга си Пейо Пеев, в момента не са при нея, съобщава БНТ. Снощи тя беше пусната под домашен арест именно заради факта, че има малко бебе, като бившият депутат от ПП Велико Минков претендира, че то е негово дете и е било планирано.
Опасен за себе си: Съдът не пожали Георги, убил жестоко майка си
И двете деца на Габриела са изведени от жилището, което в момента тя обитава, поне докато се прецени дали е безопасно за тях да се върнат при майка си. Заради сигурността им от Агенцията за социално подпомагане не искат публично да се коментира местоположението им, но социални работници следят случая. Срещу майката Красимира Трифонова и дъщерята са повдигнати обвинения за умишлено убийство на 44-годишния Пейо Пеев - съпруг на Габриела.
То е извършено на 18 януари около 21,20 ч. на ул. "Елемаг" в столичния квартал "Изгрев".
Прочетете още
- 20:36 Зловещи разкрития за смъртта край Лъвов мост: Спор, бутане и трима в ареста СНИМКИ
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 16:50 Тапа на „Тракия": две катастрофи и проливен дъжд блокираха движението към Пловдив СНИМКИ
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО

Зюмбюлка 22:09, 23.01.2024
В Сливенския дамски затвор ги чакаме и двете с нетърпение.