Състоянието на гробищен парк в Стара Загора на Черешова задушница ядоса много близки на починали. На снимка, споделена в социалните мрежи, се вижда как паркът е обрасъл с трева, скривайки почти и надгробните плочи.
Недоволство бе отправено както към служителите, така и към близките на починалите, които, смятат някои потребители, трябва сами да отговарят за гробните места на починалите им близки.
Черешова задушница е! Почитаме душите на починалите
"Нали плащаме данъци, не всеки може да поддържа гроб, пък и тревата е навсякъде по пътеките между гробовете, не е възможно да се коси на ръка", коментират заралии.
"Мястото е общинско и е нейна работа. Хората почистват гробовете на близките си, но алеите не са тяхно задължение", казват още някои.
"Жалко ...това е уважение към нашите близки починали. И стига сме чакали някой да ни свърши работата", пише жена.

Прочетете още
- 11:12 За 5 череши: Мъж прегази детско колело, после крещя „Ще те утрепя!" Шокиращо ВИДЕО
- 09:00 Този път не юфка, а деконструиран миш-маш: саниране по габровски СНИМКИ
- 13:00 Обрат след „5-те череши" в Лесново: агресорът звъни на бащата и предлага „да се разберат" ВИДЕО
- 15:13 Полицията с подробности за среднощния екшън пред Първо РУ в Пловдив