15-годишен тийнейджър подкарал БМВ, но не успял да овладее управлението и се обърнал.
Инцидентът е станал в село Щръклево, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Русе.
Сигналът е постъпил в 15:45 часа вчера в Районното управление на полицията в град Две могили.
Местопроизшествието е посетено от екип, който е изяснил, че зад волана на лекия автомобил е седнал непълнолетен водач. Освен това колата била без регистрационни табели.
При движение по улица "Христо Ботев" момчето изгубило контрол над управлението, автомобилът се завъртял и напуснал пътното платно, след което се преобърнал.
При произшествието са пострадали водачът, който е с комоцио и охлузна рана на главата, и неговият спътник, също 15-годишен, получил счупвания на ключицата и таза.
По случая е образувано досъдебно производство.
Снимката е илюстративна
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив