26-годишна жена е загинала при катастрофа на автомагистрала „Струма”. Пътно- транспортното произшествие е станало малко преди 15.30 часа на около един километър от Пътен възел „Даскалово” в посока Дупница.
Заради инцидента е ограничено движението по автомагистрала "Струма" в посока Благоевград, в участъка от пътен възел "Даскалово" до пътен възел "Студена".
Издъхна жената от катастрофата с петима ранени край Петрич
На място има служители на "Пътна полиция", които регулират трафика. Обходният маршрут, който могат да ползват водачите, е през Перник и Радомир, до село Долна Диканя и там отново по втомагистрала "Струма", информира БНР.
Загиналата жена е от София. По неофициална информация, тя е самокатастрофирала.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 17:00 Първа на промоциите се нареди водата: Ломчани май ще пазаруват с гумени ботуши СНИМКИ
- 15:00 ЕА кола блесна с паркирането си на станция за зареждане СНИМКА