50 години без улици и осветление - така живеят стотици семейства във вилната зона на Сливен.
Всички разговори, сигнали и подписки до общината досега са без резултат. Затова някои от жителите сами запълват дупки по улиците.
Тази сутрин хора се събраха на протест с искане за инфраструктура и нов път.
Твърдят, че пътят не е променян оттогава и при дъждове се превръща в река. По думите и нещата се влошават все повече.
От 2000 г. хората са внесли жалба до кмета, но все още нямат отговор. Те смятат да изпратят писма до трима министри с искане за решаване на проблемите им.
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 12:41 Виждали ли сте Никол, близките ѝ я търсят СНИМКА
- 14:00 Куриер или нарушител? Спор за паркиране завърши с обвинение за удар по автомобил