Стотици жители на Пловдив и региона останаха без вода тази сутрин заради аварии по мрежата. За проблема съобщиха от ВиК.
В областния център пресъхнаха чешмите на живеещите в районите на улиците "Н.Вапцаров", "Бр.Бъкстон" , ул."Хан Телериг"№1 и ул."Кемера"№17.
Пресъхнаха чешмите и в квартал "Горни Воден" на Асеновград. В части от Ново село и Нови извор също страдат от липса на вода.
Екипи на ВиК работят за отстраняването на повредите. Очаква се водата да бъде пусната днес до 17 часа.
"Стига с това безобразие вече": ВиК сътвориха "шедьовър" във врачанско село
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 10:43 Кола разби витрина и се вряза в стоматологичен кабинет в София СНИМКИ
- 10:00 Познат сценарий - обществото посочва виновника още в първите часове и това почти винаги е шофьорът
- 12:07 Тежък инцидент в Кресненското дефиле: Валяк се стовари върху кола ВИДЕО