Временно е ограничено движението по АМ "Струма" от км 37 до км 51 посока София поради катастрофа, съобщават от АПИ.
По първоначални данни автомобил и изхвърчал и се е ударил в мантинелата на аутобана. Няма данни за сериозно пострадали.
На място един мъж е прегледан от екип на Спешна помощ.
Трафикът обаче е отбит и се осъществява по път I-1. Образувала се е огромна опашка от автомобили.
Всички граждани и транспортни фирми могат да получават информация за актуалната пътна обстановка от интернет страницата на АПИ - www.api.bg,както и по всяко време от денонощието на тел. 0700 130 20 в АПИ.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив