Българинът, намушкан с нож след нападение в Скопие, е транспортиран обратно в България. Това съобщиха от Министерството на вътрешните работи.
Той е настанен за лечение във Военномедицинска академия (ВМА).
Състоянието на пациента е стабилно, без опасност за живота. Веднага след като е приет във ВМА, са му направени всички необходими изследвания и консултации за уточняване на неговото състояние. Настанен е в реанимация на лечебното заведение, където ще бъде под непрекъснато наблюдение. Назначени са и допълнителни високоспециализирани изследвания за уточняване на терапевтичния план.
Намушканият в Скопие фен на Левски: Още съм в шок
Случаят е от края на юли, когато български фенове бяха нападнати в Северна Македония минути преди мача между „Шкупи“ и „Левски“.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив