Бял бус с рекламни надписи стои изоставен край София.
Возилото се намира в Панчарево, като според очевидци, то е изоставено в тревите над половин година.
Сред догадките бусът е възможно да е откраднат и изоставен. Във времето многократно е разбиван.
„В Панчарево, на ул. „Ловджийска чешма“ до самата чешма (която от известно време не работи) вече повече от половин година седи безстопанствен и разбиван във времето бус, ребрандиране като работен на Qween burger. Възможно е да е краден и изоставен. С молба да се информират институциите, които би следвало да уведомят собственик и да репатрират автомобила,“ написа столичанин.



Прочетете още
- 11:21 Кървавата баня в Угърчин: Разследват ревност, любовен триъгълник и връзка с бивш затворник СНИМКИ
- 13:45 Нова сглобка? Кадър на ГЕРБ оглавява НАП в Пловдив
- 09:35 Скандално! Прокуратурата в Пловдив отказа да разследва аферата с Ботев и Славия въпреки данните на МВР
- 11:00 Непознати примамвали деца с бонбони край училище, майка подаде сигнал в полицията