В 15:29 часа днес е настъпило пътнотранспортно произшествие в Стара Загора.
Пострадала е 62-годишна жена.
Инцидентът е станал на ул. „Христо Ботев“ и ул. „Парчевич“.
По първоначална информация, катастрофата е между лек автомобил, управляван от 21-годишен мъж, и 62-годишна пешеходка. Пострадала е пешеходката, оказва й се медицинска помощ, съобщиха от ОДМВР - Стара Загора.
Очевидци разказват в социалните мрежи, че лицето и главата на пострадалата били "доста окървавени".
Водачът е тестван за употреба на алкохол, отчетен е отрицателен резултат. На място има полицейски екип от сектор „Пътна полиция“.
Очаквайте подробности!
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 10:05 "Камионът не е спукал гума": Адвокат и бащата на Сияна оспориха версията за инцидента
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход