Тежка катастрофа затрудни движението в Искърското дефиле, разбра GlasNews.bg.
По първоначални данни лек автомобил с марката BMW е излетял от пътя и се е озовал в дерето. Не е ясно колко пътници е имало в колата.
За щастие няма пострадали при инцидента, съобщават очевидци.
Движението е било стопирано, тъй като хора са се опитвали да извадят падналата кола. Това е довело до километрични опашки.

Верижна катастрофа на АМ "Тракия"
"Колата беше паднала в дерето на първия голям завой след Нови Искър", съобщи Кристина Крумова в социалната мрежа Фейсбук.
Все още няма данни как точно е настъпил инцидентът, но се предполага, че шофьорът е карал с висока скорост и не е успял да овладее превозното средство на пътния участък.
Не е известно дали полицейските органи са информирани за пътнотранспортното произшествие.
Очаквайте подробности!

Снимки: Кристина Крумова
Прочетете още
- 08:15 Трус във ВМЗ - Сопот: Целият управителен съвет подаде оставка
- 22:00 Гризачите стават все по-устойчиви на отрови - задава ли се нова пандемия?
- 21:00 Докато чакаме безопасни пътища: В Казанлък кърпят дупки направо в локвата ВИДЕО
- 00:01 Днес е 26.6.2026 - огледалната дата, която според мнозина сбъдва желания
Аlex 06:06, 05.06.2023
100% пияни и дрогирани софиянци, тръгнали към родното си село! Кво ни занимавате с тез малоумни ци и до кога?