На 23 септември около 17.15 часа на кръстовището на бул. „Васил Левски“ и ул. „Йосиф В. Гурко“ в столицата служебен автомобил на Националната служба за охрана е претърпял инцидент.
Автомобилът на НСО, движещ се по ул. „Йосиф В. Гурко“ в посока към Националния стадион „Васил Левски“, е засечен от друг водач, който предприема ляв завой по бул. „Васил Левски“, като отнема предимството на водача на охранителната служба. Двата автомобила се удрят челно.
Няма тежко пострадали, нанесени са материални щети.
Автомобилът на НСО не е ползвал специален режим на движение и не е превозвал охранявано лице.
Снимката е илюстративна
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив