Дърво се стовари върху паркирана кола във Варна. За това сигнализира жител на града. Голям клон е паданл точно върху превозното средство на улица „Петко Каравелов“. Нанесени са материални щети. Коментиращи в социалната мрежа пишат:
„Като режат и кастрят всички реват, че не било нужно. Като стане белята всички реват, че не били кастрили навреме.“
„Тези дървета изобщо не са рязани по правилата. Вижда се прекрасно сега, когато нямат листа. Оставили два големи клона и китка малки клонки, които НЕ могат да изхранят дървото. Освен това отрезите не се запечатват и дървото ГНИЕ.“
Снимка: Николай Христов
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 08:00 Вълна от обири на коли по варненските плажове - задигат всичко, дори маркови очила на 10 години
- 07:31 Боклуци покриха беседка в парк в Стара Загора СНИМКИ
- 08:15 Трус във ВМЗ - Сопот: Целият управителен съвет подаде оставка