Бездомни кучета нападат деца и възрастни в центъра на Драгоман. Поредна жертва на глутницата станали две малки момичета, които били спасени от случаен минувач.
Техният домашен любимец обаче, бил нахапан от освирепелите четириноги и претърпял тежка операция.
Местни жители разказват пред Нова тв, че в града имат много бездомни и агресивни кучета, затова и хората са принудени да излизат от домовете си с подръчни материали, с които да се защитават при евентуално нападение от агресивно животно.
Община Драгоман пък увери, че ще потърси помощ от държавата, за да се справи с проблема.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 22:50 Твърдения за агресия в Пловдив: Младеж с тротинетка е изритал баща на Гребната база ВИДЕО
- 21:00 „Дайте IBAN да преведа за найлони": Шофьор избухна с ироничен апел към общината
Кучето 13:38, 23.02.2022
Тези кучета няма ли кой да ги оправи.. В хубава и нормална държава живеете!