12-годишното момче, което пострада при тежката катастрофа в Горна Оряховица миналата седмица, беше изведено от реанимация, съобщиха от "Пирогов". Другото пострадало момче на 15 години остава настанено в детската реанимация на университетската спешна болница.
Припомняме, че петима непълнолетни пострадаха, след като автомобил, управляван от 15-годишно момче, се блъсна в стълб. При удара бяха ранени както той, така и четиримата му спътници - двама 14-годишни и двама 12-годишни.
Двете момчета в най-тежко състояние бяха транспортирани с медицински хеликоптери от Велико Търново до София.
Рязали колата, за да извадят непълнолетния шофьор, катастрофирал в Горна Оряховица
Вдигнаха въздушната линейка за най-пострадалите деца от катастрофата в Горна Оряховица
Прочетете още
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 14:01 Безумие край Благоевград: Кола продължи в насрещното въпреки предупрежденията СНИМКИ
- 14:14 Нощен екшън в Асеновград: Автомобил е смазан до неузнаваемост след тежък удар СНИМКА
- 15:00 ЕА кола блесна с паркирането си на станция за зареждане СНИМКА