Каруца с кон влезе в градинката на автогарата на град Севлиево. Това показа запис, разпространен в социалните мрежи.
"На този кон с каруца дали му е мястото в градинката на автогарата. Деца играят там все пак. Общинската или другата полиция дали е възможно да ги пратят на друго място да си пасат добитъка?", пише авторът на публикацията.
Видеото предизвика шеговити коментари.
"Там тревата е най-сладка", отбелязва жена. Мъж пък каза, че това е по новите изисквания на ЕС - "екологично косене и наторяване на тревата".
"Деца да гледат как кон пасе трева!!! Нечувана жестокост. Агенция "Закрила на детето" да се намесят незабавно!", иронично пък посочи друг мъж.
"Стига с тази злоба!", призоваха граждани. "Айде, айде, коня си пасе, гледайте си работата, не се занимавайте с глупости!", казаха още те.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие