Катастрофа на Околовръстния път в София, сочат серия от публикациите в социалните мрежи.
По данни на очевидци, мотор се е ударил в кола и е излетял на 200 метра.
Произшествието е станало в района на Ring Mall в платното в посока АМ "Тракия". Първите постове за произшествието са от 22:30 часа.
Мотористът е откаран с линейка, бил е бентовен, пишат хора, които са видели сцената във Facebook. Други казват, че е изглеждал в "много лошо състояние".
На една от споделените в социалната мрежа снимки се вижда, че на мястото има полицаи. По случая няма официална информация! В Google Maps катастрофата е обозначена, споменава се за леко затруднение в движението.





Снимки: Ася А. Любомирова, Modica Art, ("Катастрофи в София")
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие