Затруднено е движението по пътя между Перник и София заради катастрофа в района на село Драгичево.
За това съобщават постове в социалните мрежи.
Един такъв гласи: "Има жестока катастрофа. Колата е смазана и движението е отбито. Пълно е с полиция!"
По-късно от МВР потвърдиха за инцидента. Пред БТА говорителят на Областната дирекция на МВР в Перник Венцислав Алексов каза, че няма загинали или ранени. На място има засилено полицейско присъствие
Друга катастрофа е станала по-рано днес в същия участък, около 12:30 часа. Сблъскали са се два автомобила. Шофьорът на единия е закаран за преглед в столично лечебно заведение. Установено е, че без травми.
Снимката е илюстративна.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 10:43 Кола разби витрина и се вряза в стоматологичен кабинет в София СНИМКИ
- 10:00 Познат сценарий - обществото посочва виновника още в първите часове и това почти винаги е шофьорът
- 12:07 Тежък инцидент в Кресненското дефиле: Валяк се стовари върху кола ВИДЕО