Кметът на Кричим Атанас Калчев направи остър коментар в социалните мрежи. Ето какво гласи той: Явно голяма част от хората, които не спазват правилата, наложени във връзка с ограничаване разпространението на коронавируса, си мислят че го правят на пук на властите, и явно получават някакъв вид душевен оргазъм, усещане за знчимост, свободолюбивост и т.н.
Тези "герои на сегашното време, представители на гражданското общество", да имат предвид, че
"Често на създателите на бури, после им е неприятно като завали!"
Прочетете още
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 16:31 Мъж се опита да открадне колело от чужд вход, не успя ВИДЕО
- 14:14 Нощен екшън в Асеновград: Автомобил е смазан до неузнаваемост след тежък удар СНИМКА
- 15:00 ЕА кола блесна с паркирането си на станция за зареждане СНИМКА