Кметът на Кричим Атанас Калчев направи остър коментар в социалните мрежи. Ето какво гласи той: Явно голяма част от хората, които не спазват правилата, наложени във връзка с ограничаване разпространението на коронавируса, си мислят че го правят на пук на властите, и явно получават някакъв вид душевен оргазъм, усещане за знчимост, свободолюбивост и т.н.
Тези "герои на сегашното време, представители на гражданското общество", да имат предвид, че
"Често на създателите на бури, после им е неприятно като завали!"
Прочетете още
- 15:00 Столичанин предупреди за тараш: Апаш потроши кола край детска градина СНИМКИ
- 18:00 СНИМКА на момче с книга на дърво върна надеждата, че четенето не е отживелица
- 17:00 Мистериозни вандали отключват и тарашат коли във Варна без да крадат СНИМКИ
- 15:24 Жестока катастрофа край Пловдив, трима загинаха