Около 06.30 часа тази сутрин, в с. Ягода на ул."Трети март" е настъпило пътнотранспортно произшествие.
По първоначална информация е самокатастрофирал л.а. "Опел", управляван от 56-годишна жена.
Пострадала е водачката, оказва й се медицинска помощ. Тя е тествана за употреба на алкохол, отчетен е отрицателен резултат.
Местопроизшествието е посетено от полицейски екип.
Припомняме че селото се прочу с незаконните домове за възрастни хора.
Близка на жена, изведена от хосписа в Ягода: Казваха ми, че тя е добре и си изяжда храната
Мъж се опитал да избяга 3 пъти от ужаса в Ягода, бил пребиван за наказание
Снимка: Stefan Georgieff
Прочетете още
- 11:21 Кървавата баня в Угърчин: Разследват ревност, любовен триъгълник и връзка с бивш затворник СНИМКИ
- 09:00 Най-страшната битка за една майка: Спаси се бори да остане до детето си
- 09:35 Скандално! Прокуратурата в Пловдив отказа да разследва аферата с Ботев и Славия въпреки данните на МВР
- 11:00 Непознати примамвали деца с бонбони край училище, майка подаде сигнал в полицията