Лек автомобил се подпали днес преди обяд в Русе. Инцидентът станал в квартал „Здравец-Изток“ пред бл. „Детелина“. Няма жертви и пострадали.
Собственикът се качил в колата, но се появил дим, а по-късно и пламъци. Той напуснал превозното средство и се обадил на тел. 112. На място пристигнали един противопожарен автомобил и 4 патрулки. Междувременно хората от блока се опитали да гасят колата с пожарогасители и кофи с вода, но били отстранени от пожарникарите. Горящият автомобил бил спрян точно пред един от входовете и имало опасност от взрив, съобщи БНТ.
Пламъците били потушени от огнеборците. Обгоряла е само предната част на автомобила. Тепърва ще се уточняват причините за инцидента.
Снимка: БНТ
Прочетете още
- 16:00 "Майстори" на улуци търсят жертви в Пролом, кметицата: Едвам ги изгоних!
- 15:00 Ето кои планети влияят най-силно върху брака
- 17:00 От 34 маси само 7 са заети: Понеделник пазара в Пловдив бавно изчезва ВИДЕО
- 17:28 Установен от полицията, но без да върне парите: Собственик на магазин чака развръзка след кражба ВИДЕО