Кума Лиса е била "на гости" на димитровградския квартал "Каменец". За това съобщава очевидка.
Животно е заснето в близост до паркинг. Най-вероятно лисицата е търсила храна - обичайна причина за навлизане в градска среда.
"Виждала съм и до газстанцията, и до църквата. Не знам дали е една и съща, но си се разхожда съвсем спокойно из града животинката.", посочва Деница Д.
"Не за първи път обикаля преди около месец, а може и два едно дете я гонеше", добавя Мария И.
Друг потребител посочи, че е забелязана и нейна "приятелка". Тя е заснета в парк "Марица".
Кадри: Ваня Иванова, "Консерваторът От Жълтите Павета"

Прочетете още
- 12:42 Задържаният за кървавата баня в Угърчин мълчи: Не е дал обяснения пред разследващите
- 14:01 Безумие край Благоевград: Кола продължи в насрещното въпреки предупрежденията СНИМКИ
- 14:14 Нощен екшън в Асеновград: Автомобил е смазан до неузнаваемост след тежък удар СНИМКА
- 12:00 В Чирпан страхът от бездомните кучета изпреварва строежа на приюта