Неизвестен нападна млада двойка в столичното метро, а след това избяга.
Случаят е от днес, сигнал за инцидента е подаден около 17:00 часа на метростанция „Сердика 2“.
МВР уточни, че става дума за двойка момче и момиче – на 20 и 19 години, които се спречкали с друг мъж.
Мъжът е бил с маска и ги е нападнал, след което е избягал.
Очевидци разказват, че мъжът е използвал метална тръба при нападението.
От Спешна помощ потвърдиха за bTV, че имат такъв сигнал и са изпратили 2 екипа на място.
Младежите са транспортирани в спешна болница „Пирогов“. Момчето е удряно в областта на тила и лицето.
Очаквайте подробности!
Прочетете още
- 08:15 Трус във ВМЗ - Сопот: Целият управителен съвет подаде оставка
- 22:00 Гризачите стават все по-устойчиви на отрови - задава ли се нова пандемия?
- 21:00 Докато чакаме безопасни пътища: В Казанлък кърпят дупки направо в локвата ВИДЕО
- 00:01 Днес е 26.6.2026 - огледалната дата, която според мнозина сбъдва желания