24-годишен мъж изчезна във водите на Черно море край Варна в ранния следобед. Младежът влязъл да се къпе заедно с брат си на неохраняем плаж до Санаторно-оздравителния комплекс "Камчия", но не изплувал на брега. Семейството му, което е от Казахстан, подава сигнал на тел. 112.
Пристига спасителен катер, но не успява да открие младия мъж. По-късно в издирването се включват и трима водолази, но акцията им е неуспешна.
"Плажът е пуст и неохраняем, а днес морето е доста бурно и има мъртво вълнение“, разказват свидетели, които почиват на това място. В днешния ден още трима мъже са имали нужда от помощ при излизане от морето.
Десетима удавници извадиха спасители, сред тях и бременна СНИМКИ
Прочетете още
- 20:00 Глутница вся ужас в София: Докато институциите спят, кучетата вече вилнеят в следващия квартал
- 22:00 Гризачите стават все по-устойчиви на отрови - задава ли се нова пандемия?
- 21:00 Докато чакаме безопасни пътища: В Казанлък кърпят дупки направо в локвата ВИДЕО
- 19:00 Ужас в София! Асансьор с майка и дете пропадна ВИДЕО