56-годишен мъж се е удавил в морето край пост №1 на северния плаж в Приморско, съобщиха от полицията.
Инцидентът е станал около 12:25 ч. на 9 септември.
Тялото му е откарано за аутопсия в УМБАЛ – Бургас.
По случая се води разследване.
Прочетете още
- 15:00 Столичанин предупреди за тараш: Апаш потроши кола край детска градина СНИМКИ
- 18:00 СНИМКА на момче с книга на дърво върна надеждата, че четенето не е отживелица
- 17:00 Мистериозни вандали отключват и тарашат коли във Варна без да крадат СНИМКИ
- 15:24 Жестока катастрофа край Пловдив, трима загинаха
така е. 19:06, 10.09.2025
Те все се давят на юг от Бургас.Пият алкохол,тъпчат се с храна и идва трагедията.