Жена съобщи в социалната мрежа Facebook, че вандали са надрали колата й с ключ.
Возилото на Катерина Кирязова било паркирано пред вход В в комплекс "Оазис" 4 в Пловдив.
"Колата ми е издрана с ключ! Станало е в комплекса, защото никъде другаде не съм спирала", написа тя.
Тя предполага, че вандалската проява е дело на деца.
"Все повече си мисля, че са деца. Никой не ги гледа по цял ден какво правят. Достатъчно ми е да чуя как крещят и се псуват, за да си представя, че и това е тяхно дело!", допълва жената.

Потърпевшата написа още, че ще направи опит да изиска записи от камери за видеонаблюдение, за да установи дали на тях се вижда кой е надраскал колата й.
"И моята е одрана отвсякъде с ключ и решетката са свалили на бронята", оплака се друг живущ в "Оазис" 4.


Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив