Докато из страната издирват избягалия черен леопард, друг (не)обикновен представител на родната автофауна се спотайва в София. Черен „Додж“ със софийски номера беше заснет на сянка насред полянка в столичния квартал Люлин 10.
Возилото е паркирано старателно под дърветата, далеч от жаркото слънце, а от стопанина му – няма и следа.
"Хубавец, тарикат!", лаконично отбелязва авторът на кадъра Зоран Игнатовски, който прави паркирането достояние на съкварталците си във Facebook.
Наглото паркиране предизвика и смях, и възмущение сред столичани. Хората признават, че паркоместата са кът, но все пак поляните имат други функции, различни от безплатни паркинги.
„Закони няма и затова тая свободия се шири навсякъде“, коментира Дани Хубенова.
„В тая жега и аз бих я паркирал така, ако карам черна кола“, отбелязва Цветелин Цветанов.
„Добре се е скрил“, пише с усмивка Тодор Фурнаджиев.
Черната котка, издирвана из родните планини, вероятно скоро ще бъде уловена, но дали ще приключи одисеята с паркиращите в нарушение остава загадка.


Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ