„Категорично подкрепям и съм съгласна с кметовете от област Пловдив за въвеждането на по-строги мерки и затварянето на повечето търговски обекти, извън хранителни магазини, аптеки и дрогерии, банкови и застрахователни офиси и др. изрично посочени от Национлния щаб, но считам че тези мерки трябва да бъдат единни за всички общини на територията, за да не предизвикаме хаос сред населението и хората да знаят какво работи и какво не. Също така съм категорична, че трябва да бъдат взети и по-строги мерки в пловдивския квартал Столипоново, където сигналите от събота и неделя са много, включитлено от Спешна помощ, за да улесним и органите на МВР“.
Това заяви областният управител Дани Каназирева по повод ситуацията в областта.
„Апелирам всички граждани на област Пловдив да спазват указанията и въведените мерки, да пазят както собственото си здраве, така и на останалите хора“, допълни Каназирева.
Включват сирените в Пловдив и още 10 града заради пандемията!
Прочетете още
- 09:00 Нова мода в паркирането! Няма да повярвате какво пази паркомясто в Плевен
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 10:00 Пиян без книжка, заплахи и спор в мрежата: Герой ли е този полицай?*
- 11:03 Гръмнала гума, човешки жест и вечният спор: Трябва ли всеки да умее да сменя гума
Няма име 19:33, 01.04.2020
Чудя се народа като започне да гладува и се дигне възстание какво ще прави тогава държавата ....