Отстраниха временно от длъжност трима служители на реда от РУ-Казанлък. Причината е случая от 26 февруари, при който 47-годишен мъж почина в здравно заведение в гр. Казанлък.
Това съобщиха от ОДМВР-Стара Загора.
Със заповеди на директора на ОДМВР-Стара Загора старши комисар Красимир Христов са образувани дисциплинарни производства спрямо тримата служители на РУ-Казанлък.
GlasNews припомня, че 47-годишният мъж почина в здравно заведение в Казанлък.
Той е бил задържан след сигнал за кражба. След това е бил закаран за преглед в болницата, но докато това се случи, той починал.
47-годишен мъж почина, след като беше арестуван
Прочетете още
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО
- 13:00 Електрическо возило прегази крачето на дете в центъра на Пазарджик
- 14:00 Появи се теория за "заговор" срещу БДЖ, целящ фалит на железницата и раздаването й на бизнесмени
- 10:59 Метеор изгоря в небето над България ВИДЕО