Намериха два трупа в река в района на столичния квартал "Илиянци". По наша информация безжизнените тела са открити в района на конна база. Сигналът е получен в 16:21 часа, съобщиха от СДВР, съобщи NOVA. Медията ни се сдоби и с кадри от мястото на инцидента. Районът е отцепен, като представителите на медиите не се допускат. Самоличността на починалите все още не е установена. Няма и информация за техния пол. По първоначални данни по телата няма следи от насилие. Възможно е да става дума за бездомни хора. След изваждането на труповете е станало ясни, че те са на двама мъже и по тях няма видими следи от насилие. Тепърва ще се изяснява дали са били жертва на убийство или инцидент, като разследващите не изключват те да са се удавили. Очаквайте подробности!
Ето чии са телата, намерени край София СНИМКА


Прочетете още
- 20:00 Глутница вся ужас в София: Докато институциите спят, кучетата вече вилнеят в следващия квартал
- 22:00 Гризачите стават все по-устойчиви на отрови - задава ли се нова пандемия?
- 21:00 Докато чакаме безопасни пътища: В Казанлък кърпят дупки направо в локвата ВИДЕО
- 19:00 Ужас в София! Асансьор с майка и дете пропадна ВИДЕО