Осемгодишно момиченце, изгубено предиобед на северния плаж в Приморско, е открито от полицейски служители, съобщиха от Областната дирекция на МВР-Бургас.
Детето е намерено между първи и втори спасителен пост, докато се е лутало къде плажува семейството му.
Това е вторият случай за този сезон в Приморско, при който на полицейските служители се налага да търсят изгубени по плажа деца, останали без родителска опека, посочиха от полицията в Бургас.
Оттам призоват плажуващите семейства към по-голяма бдителност и недопускане на безконтролно движение по плажната ивица на малки деца.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив