Куриозна случка привлече вниманието на столичани.
Лек автомобил се озовал с предница, забита в крайпътни храсти. Половината кола се оказала в храсталак, намиращ се непосредствено до пътя.
Нелепият кадър се разпространява в социалните мрежи, като става ясно единствено, че гледката е от улиците на "Студентски град".
"Паркиране в Студентски", лаконичен е А. Пашов.
Някои предполагат, че става въпрос за пътен инцидент, а други отбелязват, че колата може да е потеглила сама - заради дефектирала ръчна спирачка.
Към момента няма повече информация по случая.
Снимка: А. Пашов / "Забелязано в София"
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие