Пътният инцидент с участието на тротинетка, за който GlasNews ви съобщи по-рано, е станал днес на обед, около 13:00 часа, на пътя Казанлък - Енина.
При произшествието е пострадал 39-годишен мъж, управявал тротинетката. Той е откаран в здравно заведение, където му се оказва медицинска помощ.
По първоначалнат информация, споделена от Областната дирекция на МВР в Стара Загора, тестовете за алкохол и наркотици на 52-годишния шофьор на тир са отрицателни.
Кола блъсна мъж с тротинетка, с опасност за живота е
От МВР не разкриват повече подробности за инцидента. Издаден е талон за медицинско изследване на 39-годишния мъж, за да се провери дали той е бил под въздействието на опиати, тъй като здравното му състояние не е позволило тестовете да се извършат на място.
На местопроизшествието е изпратен екип на РУ-Казанлък. Няма затруднения в движението.
Прочетете още
- 16:00 "Къде са институциите, къде е държавата?" Мъж от дни лежи на железопътна гара СНИМКА
- 17:00 "Умираше пред болницата": Свидетели с потресаващ разказ за мъж с инсулт ВИДЕО
- 17:59 ВИДЕО и СНИМКИ от ударите срещу имотната мафия в София: виждат се пачки с евро и арестувани
- 14:00 Садизъм в Пловдив! Поставят "вълчи капани", котки обикалят без крайници СНИМКИ