Питбулът, който нахапа 9-годишно момче в Асеновград, не напада за първи път дете.
Същото куче е ухапало преди време и момиче, също на 9 г., разказва пред bTV Хисара Дудова, майка на пострадалото дете.
Питбул нахапа дете в парк в Асеновград!
Тя съжалява, че тогава не е подала сигнал в полицията. Разговаряла е със собственичката на животното, която не се извинила, а казала, че момичето само си е виновно.
Нахапаното момче се възстановява физически и психически. Вече е значително по-добре, каза неговата майка детето Даниела Бутева.
Бащата на момчето призова тези кучета да бъдат разхождани с повод и намордник.
"Всеки си обича домашния любимец, но ние си обичаме децата още повече", настоя той.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие