Пореден пътен инцидент е станал тази вечер в София.
Кола се е врязала в мантинелата на булевард "Никола Й. Вапцаров" в квартал "Хладилника".
Според очевидци лекият автомобил е самокатастрофирал. Материалните щети са сериозни.
По непотвърдена информация колата се е ударила в металната мантинела, а после се е спрял в лявата лента. Няма данни при произшествието да има пострадали.
Тежка катастрофа в София, пристигнала е линейка СНИМКИ
При друг инцидент кола блъсна и уби пешеходец.
Произшествието е станал в квартал „Бъкстон” в района на ул. „Никола Петков” и „Александър Пушкин”. Жертвата е на 60 години.
Сигналът за катастрофата е подаден към полицията около 21.30 ч.
Прочетете още
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 14:01 Безумие край Благоевград: Кола продължи в насрещното въпреки предупрежденията СНИМКИ
- 14:14 Нощен екшън в Асеновград: Автомобил е смазан до неузнаваемост след тежък удар СНИМКА
- 15:00 ЕА кола блесна с паркирането си на станция за зареждане СНИМКА
