Поредна катастрофа стана днес в София. За това сигнализират очевидци в социалната мрежа.
Инцидентът е станал на бул. „Драган Цанков“ в посока телевизионната кулa.
Най-малко два автомобила са се блъснали. Вероятната причина е неправилно изпреварване.
Коментиращи произшествието, споделят че днес улиците в столицата са сравнително празни. Те недоумяват как въпреки това, се случват инциденти.
Припомняме, че друа катастрофа стана тази сутрин на Околовръстното.
Две коли се блъснаха до София, едната е по таван СНИМКА
Шофирайте с повишено внимание!
Снимка: Facebook
Прочетете още
- 11:21 Кървавата баня в Угърчин: Разследват ревност, любовен триъгълник и връзка с бивш затворник СНИМКИ
- 13:45 Нова сглобка? Кадър на ГЕРБ оглавява НАП в Пловдив
- 14:14 Нощен екшън в Асеновград: Автомобил е смазан до неузнаваемост след тежък удар СНИМКА
- 11:00 Непознати примамвали деца с бонбони край училище, майка подаде сигнал в полицията