От днес, около обяд, се ограничава движението от 13-ти до 18-ти км на магистрала "Тракия", в посока Бургас, за ремонт на дилатационна фуга на мостовото съоръжението при 15-ти км на аутобана.
Трафикът на моторните превозни средства ще е в платното за София и ще се осъществява двупосочно - с една лента в посока София и една за Бургас.
При натоварено движение в някоя от двете посоки, в платното за Бургас, ще се организира реверсивно движение, с осигуряване на две ленти в посоката с по-натоварен трафик.
Срокът за изпълнение на ремонтните дейности е до края на октомври, съобщават от АПИ.
От КАН призовават шофьорите да карат с повишено внимание и съобразена скорост, като спазват стриктно поставената сигнализация.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив