Любопитна, но и възмущаваща гледка предизвика бурни реакции сред русенци. На паркинга пред голям магазин от верига за техника в Русе, граждани забелязаха необичайна "резервация" на паркомясто – оставен бял пластмасов стол.
Снимката, публикувана в социалните мрежи, бързо събра коментари и възмущение. Авторът на публикацията написа:
„Нещо интересно видяно днес. Да си запазиш място за паркиране на паркинга на верига магазини.“
Под поста потребители споделиха своята гледна точка:
„Това е съвсем ново ниво.“
„До блоковете си ги пазят с туби вода и редовно им ги махам и си спирам, защото така не се придобива собственост на място. Но това на снимката е съвсем друго ниво наглост. Хората в България тотално изтрещяха.“
Подобни действия обикновено предизвикват спорове, тъй като паркингите на търговските обекти са предназначени за свободно ползване от всички клиенти, а самоволното "запазване" на места е в разрез с правилата и обществения ред.

Снимка: Tzvetomir Kertikov
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 10:05 "Камионът не е спукал гума": Адвокат и бащата на Сияна оспориха версията за инцидента
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход
криситина 15:06, 29.04.2025
Остаряло!