Млад шофьор е глобен за това, че се изкачил с автомобила си на едно от тепетата в Пловдив. Случаят е от неделя вечерта на Бунарджика, а там достъпът на автомобили е забранен.
До намесата на полицията се е стигнало след подаден сигнал от очевидец. Заснет е и дрифт по паважния път. От колата звучала силна музика.
На място униформените са установили, че автомобилът е управляван от 23-годишен пловдивчанин. В колата се возил и негов приятел.
Обяснението било, че решили да направят нощна разходка, съобщава БНР.
Водачът е проверен за алкохол и наркотици, а резултатите са били отрицателни.
Съставен му е акт за установяване на административно нарушение.
Глобата е 150 лева.
Прочетете още
- 20:36 Зловещи разкрития за смъртта край Лъвов мост: Спор, бутане и трима в ареста СНИМКИ
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 16:50 Тапа на „Тракия": две катастрофи и проливен дъжд блокираха движението към Пловдив СНИМКИ
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО