Стълб на електромрежата е паднал на път във Враца, съобщи шофьор в социалните медии. На видео, разпространено във Facebook от Бисер Методиев, се вижда как стълб е паднал по булевард, изцяло запушвайки едната посока на движение.
Така, автомобилите трябва да навлизат в насрещното, за да могат да преминат.
Граждани на града твърдят, че същият стълб е бил ударен от шофьор, управлявал автомобил "Ауди". Стълбът се намира до картинг пистата в града.
Преди да падне обаче, стълбът е бил надвесен над пътя, оплакват се жители на Враца в коментарите под видеото. Те поставят въпроса къде са били компетентните институции, които са оставили стълбът да падне.
На клипа се вижда спряла на пътя кола. Не е ясно дали тя е била ударена по време на движение от падналия стълб. Припомняме, че днес във Враца регистрираха вятър със скорост от 70км/ч. Именно заради вятъра, смятат някои - стълбът е паднал.



Прочетете още
- 22:41 Автомобил удари полицейска кола в София, районът почерня от патрулки СНИМКИ
- 19:00 "Новият вход за метрото": Опасна дупка зейна до автобусна спирка в София СНИМКА
- 20:00 Като не дадеш, започват да кълнат: пловдивчани сигнализират за тормоз пред магазин
- 22:00 Празният стомах води до празен поглед: Защо нередовното хранене увеличава риска от депресия