Столичани се сбиха на кръгово кръстовище на "Цариградско шосе". Боят бе документиран от гражданин, който по-късно публикува видеото в социалните мрежи.
Не става ясно колко човека участват в мелето, нито пък каква е причината за него. Потребители на Facebook видяха обаче как четири момчета налитат на едно момиче.
На клипа се чува как момиче, което е се намира до биячите, крещи "Остави го" и многократно "Спри".
Някои коментиращи предположиха, че причината за агресията е произшествие.
Към момента няма официална информация от СДВР за случая.
Видео: Lubomir Stefanov, "Катастрофи в София"
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 08:00 Вълна от обири на коли по варненските плажове - задигат всичко, дори маркови очила на 10 години
- 07:31 Боклуци покриха беседка в парк в Стара Загора СНИМКИ
- 08:15 Трус във ВМЗ - Сопот: Целият управителен съвет подаде оставка