41-годишен мъж издъхна внезапно на автомагистрала "Струма", в района на Бинека.
Инцидентът става в четвъртък вечерта, когато мъжът, който е от Северна Македония, пътувал с приятели към родния си град Струмица.
Внезапно се почувствал зле и приятелите му моментално подали сигнал на тел.112. Пристигналият екип на Спешен център – Дупница, обаче само констатирал смъртта му.
Пред медиците приятелите му обяснили, че преди няколко дни мъжът се ваксинирал в Нидерландия, където работел. След това обаче не се чувствал добре и решил да напусне работа и да се прибере в Струмица.
Тялото на мъжа е закарано за аутопсия в кюстендилската болница, където ще се установи причината за смъртта му.
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 11:00 „Как да научим бебето да пази общинската собственост": Наръчник за старозагорски майки
- 09:00 "Осъзнайте се - не сте си на село": пловдивчанин алармира за абсурдно пазене на паркоместа
- 10:00 "Ако никой не спира, защо е тази пешеходна пътека?": Сигнал от Пловдив разпали дебат